YÜZDE 50 AKP'Yİ NEDEN ÇOK SEVER?


Bu kadar mutluluğu kim yaşatabilir ki?

- Komutanlar hapse giriyor seviniyorsun. Aynı komutanlar beraat ediyor yine seviniyorsun.
- Teröristlerle görüşmeler yapılıyor, halayla sınırda karşılanıyor, seviniyorsun. Aynı teröristlere operasyon yapılıyor, yine seviniyorsun.
- Esad’la aile fotoğrafları çekiliyor, sevinç içindesin... Aynı Esad, 'Katil Esed' oluyor, savaş açılıyor, sende yine bir sevinç.
- Cemaat olimpiyatlarında sevinçten gözyaşlarını tutamıyorsun. Aynı Cemaate terörist muamelesi yapılıyor, yine seviniyorsun.
- AB ile anlaşmalar peşpeşe imzalanırken, üyelik için naralar atan sen, bir hamleyle AB düşman ilan edildiğinde, savaş tamtamlarına sevinç çığlıkların karışıyor. Hep sevinç, hep mutluluk...
- Ülkücülerin liderine "müflis-ağzından salya akıyor" deniyor, sevinip, hakaret için övünüyorsun. Aynı adam "başkanlığa evet" deyince havalara uçup ülkücü selamı veriyorsun.
Vs... vs... vs...

Soru: BU KADAR MUTLULUĞU SANA KİM YAŞATABİLİR?
Cevap: AKP, AKP, AKP...

Geçenlerde bir arkadaşım benzer şeyleri söyleyerek şu soruyu sordu: "FETÖ ye " ne istedin de vermedik ? " dedi ve bu halk alkışladı , " FETÖ teröristtir ! " dedi bu halk yine alkışladı ; " Ben Ergenekon'un savcısıyım " dedi alkisladilar , " Zekeriya Öz vatan hainidir " dedi yine alkışladı bu halk.Erdoğan mı , yoksa bu halk mı suçlu ?..."

Popüler Yayınlar